playstore    appstore
  • Header-actie
  • image001-h1-klein
  • Header-sponsoren
  • Header-sas
  • Header-loes
  • Header-kim
  • Header-anouk
  • Header-wim-marcel
  • Header5

Welkom bij Clamdycke

Welkom bij de site van Volleybalvereniging Clam Dycke. Wij zijn ontstaan uit de fusie van VCA (Assendelft) en Krovo (Krommenie). Laat weten als je vragen, tips of suggesties hebt!

Sponsoren kleden Clam Dycke netjes aan!

op .

Dit seizoen spelen alle competitieleden van onze club in een nieuw tenue. De jeugdteams worden daarbij nog steeds gesponsord door Hiltex, geweldig geregeld! Dankzij de sponsors Karakthair en Sport en Vrije Tijd uit Krommenie lopen de coaches en trainers van de club er nu ook verzorgd bij. Afgelopen week deelden Bianca Kirchner en Johan Duineveld namens Karakthair en Sport en Vrije Tijd de coachjacks uit aan een deel van de technische staf. 

Dit seizoen staat Theo de Draaijer voor de mannenselectie, terwijl de dames getraind wordt door Sietse van Dijk, Marc Donker en Erik Waringa. Voor de jeugd verzorgt Desi van Waaijen de coördinatie van de diverse trainers, zodat ook nieuw Zaans volleybaltalent volop de kans krijgt om zich in Krommenie te ontwikkelen. Onze club heeft een bloeiende jeugdafdeling, met ruim 100 jonge spelers, die alleen met de juiste aandacht van trainers en coaches kunnen blijven groeien. 

Op de foto een deel van de trainers in hun nieuwe jacks, de sponsors Bianca, Marc, Johan en Marcel Kenter en Dennis Floris namens het bestuur van Clam Dycke. 

De foto's zijn gemaakt door Dik KlarenbeekAlle rechten voorbehouden Clamdycke - webdesign VDW Design Wormer