playstore    appstore
  • Header9
  • Header8
  • Header7
  • Header6
  • Header5
  • Header4
  • Header3
  • Header2
  • header1

Bestuur

Voorzitter                           Renee Secretaris
                             
Naam: Marcel Kenter                           Naam: Renee van Klompenburg
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: voorzitter@clamdycke.nl                           E-mail: secretaris@clamdycke.nl
                             
         
1ste Penningmeester   2e Penningmeester / Ledenadministratie
                             
Naam: Peter Hogenbirk   Naam: Petra van den Brink
Telefoon:   Telefoon: 075-6874978
E-mail: penningmeester@clamdycke.nl   E-mail: ledenadministratie@clamdycke.nl
                             
         
Tessa Social Media (Twitter)                           Linda Social Media (Facebook
                             
Naam: Tessa Peetoom                           Naam: Linda van Roemsburg
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: twitter@clamdycke.nl                           E-mail: facebook@clamdycke.nl
                             
         
Webmaster van Clamdycke Webmaster   Geen foto aanwezig Scheidsrechter co├Ârdinator
                             
Naam: Pascal Bosschieter   Naam: Sandra Winter
Telefoon:   Telefoon:
E-mail: webmaster@clamdycke.nl   E-mail: scheidsrechtercoordinator@clamdycke.nl
                             
         

Alle rechten voorbehouden Clamdycke - webdesign VDW Design Wormer